Lázně  Slovensko  Piešťany

spa hotel splendid ***

SPLENDID Piešťany

 • Lázeňský hotel Splendid se nachází v severní části lázeňského ostrova, obklopený vzrostlou zelení.
 • Tříhvězdičkový hotelový komplex nabízí 303 pokojů a chodbou je spojen s Danubius Health Spa Balnea, nabízejícím léčebné a relaxační ošetření.
 • Hostům nabízí širokou škálu léčebných a relaxačních procedur v tichém prostředí i bohatý hudební a kulturní program.
 • Kongresové centrum, přímo spojené s hotelem, je ideálním místem pro pořádání kongresů a dalších akcí.


 • POKOJE A SLUŽBY

  303 pokojů čtyř kategorií, concierge, knihovna, počítač pro hosty, novinový stánek, krejčovství.


  LÉČEBNÉ PROCEDURY, WELLNESS, FITNESS

  Danubius Spa Balneo Piešťany

  Danubius Health Spa Balnea - moderní léčebné centrum, které nabízí lázeňské procedury na nejvyšší úrovni. Lázeňské centrum bylo v roce 2014 zrekonstruované. Léčebné procedury založené na léčivých zdrojích jsou základem profesionální péče. Jsou mimořádně účinné při léčbě revmatizmu a nemocí pohybového aparátu. Mimo koupelí v termální minerální vodě s vysokým obsahem sirovodíku jsou k dipozici bahenní zábaly, podvodní masáže, trakce, antispastická kinezioterapie, ergoterapie, elektroléčba, mechanoterapie, individuální cvičení, aktivní rehalibitace a léčebné masáže. 24-hodinová lékařská služba.

  Vnitřní a venkovní bazény, ve vnitřním bazénu jsou masážní trysky. Danubius Premier Fitness a salon krásy v Danubius Heaolth Spa Balnea.  DALŠÍ SLUŽBY

  Za příplatek: zavazadlová služba, prádelna, směnárna, parkoviště, garáže, transfer.  RESTAURACE A BARY

  A la carte restaurace Berlín s letní terasou a klasické restaurace Bratislava, Budapešť, Praha, Vídeň vám nabízí domácí a mezinárodní kuchyni. Snídaně jsou servírované formou bufetu, obědy a večeře výběrem z denního menu, salátový bufet. Na základě doporučení lékaře připravímě vyváženou dietní stravu. Nabízíme i bezlepková a bezlaktózová jídla. V kavárně Splendid s letní terasou můžete strávit příjemné chvíle při kávě nebo můžete navštívit stylovou Slovenskou jizbu.

  CENÍK

  Ceník pobytů ve hotelu Splendid zde ke stažení.

  Kompletní ceník pobytů v lázních Piešťany zde ke stažení.