Lázně  Slovensko  Piešťany

spa hotel pro patria**

Patria Piešťany

 • Historický lázeňský hotel Pro Pátria, postavený v roce 1916, se nachází v centrální části lázeňského ostrova, v bezprostřední blízkosti termálních pramenů.
 • Hotel vějířovitého půdorysu nabízí 104 pokojů a nachází se v něm i balneologické muzeum.
 • Prostory balneoterapie se nachází přímo v hotelu nebo v bezbariérově přístupném Danubius Health Spa Napoleon.


 • POKOJE A SLUŽBY

  104 pokojů ve třech kategoriích. Za příplatek: bagážová služba, počítač pro hosty, směnárna, centrální trezor, transfery, parkoviště.


  LÉČEBNÉ PROCEDURY, WELLNESS, FITNESS

  Patria Piešťany

  Kompletní lázeňská terapie využívající přírodní léčivé zdroje je poskytována v Danubius Health Spa Pro Patria přímo v hotelu nebo v nedalekém Danubius Health Spa Napoleon. Nabízíme širokou škálu jedinečných terapeutických procedur jako například : bahenní zábal, bahenní koupel, termální minerální koupel, komplexní rehabilitaci, inhalace, elektroléčbu, kinezioterapii a masáže. 24- hodinová služba lékaře.  DALŠÍ SLUŽBY

  Kadeřnictví, kosmetika, terasa s lehátky, vířivka v Danubius Health Spa Napoleon  RESTAURACE A BARY

  V restauracích Sisi a Marianna servírujeme slovenskou a mezinárodní kuchyni. Snídaně formou bufetu, obědy a večeře si vyberete z nabídky denního menu. K dispozici je i salátový bufet. Na základě doporučení lékaře připravíme vyváženou a dietní stravu. Nabízíme i bezlepková jídla a jídla bez laktózy.
  Kavárna Franz Jozef s letní terasou vás zve k příjemnému posezení. VIVO - víno, pivo a slovenské speciality v příjemné atmosféře.  CENÍK

  Ceník pobytů v hotelu Pro Patria zde ke stažení.

  Kompletní ceník pobytů v lázních Piešťany zde ke stažení.