Lázně  Slovensko  Piešťany

danubius health spa resort esplanade ****

ESPLANADE Piešťany

 • Moderní hotel v centru lázeňského ostrova, uprostřed překrásného parku.
 • Lázně Danubius Health Spa Balnea, nabízející léčebné a relaxační ošetření, jsou s hotelem bezprostředně spojené chodbou.
 • Ideální místo pro každou příležitost - léčivé lázně a wellness, podujetí, sportovní činnosti, vynikající kuchyně a bohaté možnosti zábavy.
 • Na lázeňském ostrově najdete vše pro udržení Vaší formy: golfové hřiště, tenis, půjčovna kol, běžecká dráha. Vodní sporty, sportovní rybolov a jízda na kole, squash a bowling v Piešťanech.
 • Ideální místo pro každou příležitost - léčivé lázně a wellness, sportovní činnosti, vynikající kuchyně a bohaté možnosti zábavy.


 • POKOJE A SLUŽBY

  455 pokojů - z toho 21 apartmánů s balkonem nebo francouzským balkonem, TV s plochou obrazovkou, zpoplatněný kinokanál, Internet, minibar, telefon, župan, vysoušeč vlasů. Bezbariérové pokoje pro tělesně postižené.
  Concierge, zavazadlová služba, kuřácký salónek, knihovna, business centum, biliard, kartové a šachové stoly, bankomat, nákupní pasáž .
  Za příplatek: pokojový servis, prádelna, směnárna, parkoviště, garáže, transfer.  LÉČEBNÉ PROCEDURY, WELLNESS, FITNESS

  Danubius Spa Balneo Piešťany

  Saunový a vodní svět s krytým/nekrytým bazénem, masážním oddělením, jacuzzi, podvodní masážní postelí, vodopádem, finskou saunou, infrasaunou, parní komorou a soláriem.


  Danubius Premier Fitness a salón krásy v Danubius Health Spa Balnea.  DALŠÍ SLUŽBY

  Restaurace Seasons Dine&Grill, Orchidea, Fresia, Rosa, Calla a Lilium, Park Café, noční Retro bar, bazénový bar Poolside, Balneo Café. Bálová síň Café Palace s kapacitou 100 osob, sál Alexander s kapacitou 40 osob, salon Venezia s kapacitou 40 osob. K dispozici konferenční sál s kapacitou 400 osob.  CENÍK

  Ceník pobytů v budově Esplanade zde ke stažení.

  Ceník pobytů v budově Palace zde ke stažení.

  Kompletní ceník pobytů v lázních Piešťany zde ke stažení.