Lázně  Česko  Luhačovice

lázeňské hotely MIRAMARE ****

Lázeňský komplex MIRAMARE se nachází v klidném prostředí a přesto v těsné blízkosti centra Luhačovic, nabízí komplexní služby pod jednou střechou a více jak 80 lázeňských procedur. K léčbě jsou využívány vlastní léčebné minerální prameny. Zdravotnická služba 24 hodin denně.

Lázeňská léčba zaměřená na onemocnění horních a dolních cest dýchacích, pohybového aparátu, trávícího ústrojí, obezity a diabetes, oběhového ústrojí, nemoci nervové a onkologická onemocnění v remisi.

Kvalitní ubytování, profesionální služby, vynikající kuchyně a odborná lázeňská léčba. Široká nabídka lázeňských a wellness procedur.Popis ubytování

Lázeňský hotel MIRAMARE s celkovou kapacitou 119 pokojů je tvořen 3 vzájemně propojenými budovami.

V hotelu nabízíme ubytování v pokojích kategorie superior v Miramare II a Vila Helena a ubytování v pokojích kategorie standard v Miramare I.Pokoje kategorie superior:Vybavení pokojů superior:Pokoje kategorie standard:Vybavení pokojů standard:Hotelové službyCeník a kompletní nabídku pobytů v zařízeních Royal Spa najdete zde ke stažení.

V případě zájmu o pobyt v hotelu Antoaneta v Luhačovicích vyplňte krátký dotazník, obratem Vás budeme kontaktovat s nabídkou na míru.