Lázně  Česko  Luhačovice

Vila Antoaneta ****

leží v klidné lázeňské čtvrti Luhačovic v blízkosti parku a kolonády. Nabízí komplexní služby pod jednou střechou, úžasné vodní relaxační centrum - vnitřní bazén s protiproudem, whirlpool, saunu, parní lázeň, sluneční terasu, širokou nabídku lázeňských a wellness procedur. Hotel je vhodný i pro mladší generaci a rodiny s dětmi.

Moderní lázeňský komplex tří vzájemně propojených budov - Vila Antoaneta, Vila Petřín a Vila Pernštýn (Vila Petřín a Pernštýn - budovy bez výtahu).

Lázeňská léčba zaměřená na onemocnění horních a dolních cest dýchacích, pohybového aparátu, trávícího ústrojí, obezity a diabetes, oběhového ústrojí, nemoci nervové a onkologická onemocnění v remisi.

Kvalitní ubytování, profesionální služby, vynikající kuchyně a odborná lázeňská léčba.

Hotel VILA ANTOANETA je určen také pro mladší generaci, milovníky wellness a relaxace a pro ty, kteří chtějí spojit péči o zdraví s odpočinkem v lázních Luhačovice.Popis hotelu


Popis ubytování

Hotel VILA ANTOANETA je tvořen 3 vzájemně propojenými budovami. Celková kapacita hotelu je 53 pokojů.

V hotelu Vila Antoaneta nabízíme ubytování kategorie superior a v hotelech Vila Pernštýn a Vila Petřín nabízíme ubytování kategorie standard.Pokoje kategorie standard:


Vybavení pokojů standard:Pokoje kategorie superior:


Vybavení pokojů superior:Hotelové službyCeník a kompletní nabídku pobytů v zařízeních Royal Spa najdete zde ke stažení.

V případě zájmu o pobyt v hotelu Antoaneta v Luhačovicích vyplňte krátký dotazník, obratem Vás budeme kontaktovat s nabídkou na míru.