Lázně  Česko  Karlovy Vary

St. Joseph Royal Regent ****

Lázeňský hotel St. Joseph ROYAL REGENT, otevřený v roce 2010, se nachází přímo v lázeňském centru Karlových Varů v bezprostřední blízkosti od léčebných minerálních pramenů.
Nabízí svým hostům v precizně řešených interiérech široké spektrum nadstandardních služeb v kategorii first class superior, především pak:

■Celkem 81 stylově zařízených pokojů vybavených širokoúhlým LCD televizorem, sejfem, minibarem, přímým telefonem, fénem a bidetem. Hostům je k dispozici župan a pantofle, při příjezdu lahev minerální vody na uvítanou. Velká část pokojů disponuje balkóny či lodžiemi a krásným výhledem.
■3 prestižní apartmány s vlastními terasami a oddělenou toaletou.

■Špičkový balneoprovoz St. Joseph’s Spa, využívající karlovarskou vřídelní vodu, rozkládající se na ploše více než 350 m2. K léčbě klientů jsou využívány tradiční i nejmodernější terapeutické prostředky a metody vč. koupelí v termominerální vodě, fyzioterapie, thermoterapie, oxygenoterapie, elektroléčby, širokého spektra masáží, atd.
■Unikátní hotelové wellness v nejvyšším patře hotelu Skyland, kde je hotelovým hostům k dispozici finská sauna, parní lázeň, mořská sauna, ledová lázeň, whirlpool, odpočinková zóna a bar. Pravou perlou je pak velký bazén s protiproudem a vodopády, ze kterého lze pozorovat proskleným stropem a stěnami oblohu i okolní přírodu. To vše je pak obkrouženo velikou terasou s nádherným výhledem na lázeňské centrum.
■Hotelové fitness a tělocvična v druhém patře budovy Regent Tower.
■Prostorný restaurant Mayflower, který nabízí stravování formou
bohatých švédských stolů. Denně je hostům k dispozici dietní sestra.
■Lobby bar Regent’s Club s moderním designem a jedinečnou atmosférou, dětským koutkem a venkovní terasou.
■Luxusní kosmetický salon Royal Derma Clinic v přízemí hotelu.
■Internet dostupný přes WiFi s pokrytím v celém hotelu.

Kromě klasických karlovarských indikací, jakými jsou gastroenterologická onemocnění a poruchy látkové výměny, se balneoprovoz St. Joseph’s Spa zaměřuje i na léčbu nadváhy a nemoci pohybového ústrojí, zejména pak onemocnění páteře a bolestí zad.

Poptejte pobyt v hotelu St. Joseph Royal Regent